Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » RAM, Torrent, Touchpad Driver...

RAM, Torrent, Touchpad Driver és Windows megfelelő beállítása? Több kérdés egyben.

Figyelt kérdés
A közelmúltban vásároltam egy Lenovo Z50-75 notebookot. Feltelepítettem többször is a Win 7 Ultimate 64 bites verzióját. 8GB Ram van a gépben de azt írja, hogy a telepített memóriából 6,93 használható. Msconfig/spec beállításoknál már néztem és nem változott semmi. Dual grafikus rendszer van a gépben, bár nem tudom ez szempont-e. BIOS beállításokat alapra visszaállítottam, de nem változott semmi. Miért van ez? AMDFX 7500 processzor van a gépben, de ennek ellenére azt tapasztalom, hogy lassú. Első kérdésem megfelelő RAM beállításokra vonatkozna. (Korábban DELL-em volt, nem tapasztaltam problémát.) Második kérdés: gondoltam tesztelem a gépet, fel is tettem a legújabb Utorrentet, de átlag 2mega helyett 500-600kval megy a letöltés kapásból, nem állítottam semmit és még másik klienssel is próbálkoztam (qbittorrent)eredménytelenül változatlan sebességgel. A másik gép gond nélkül tölt min 2 megával. Ez összefüggésben lehet-e a rammal? (két napja pakolom fel újra és újra a windowst és szórakozok a BIOS-ban) A harmadik kérdésem pedig már csak bónusz, annyira nem lényeges, de gondoltam felteszem: lenovo honlapról a touchpad drivert letöltve folyamatos hibaüzenetbe botlok"no Appropriate Driver to be installed" különböző fórumokon olvasgattam, de sajnos nem jutottam eredményre. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

2014. nov. 19. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A ram azért kevesebb mert az alaplapi vga használja. Ha 2 vga-d van az alaplapit tiltsd le a biosban,és a másikat használd akkor meg lesz mind a 8 gb.
2014. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanilyen laptopom van, nem régen vettem. Az internet nekem sem akar rendesen működni. Sikerült találni rá valamilyen megoldást? Nekünk 30 megabites netünk van, de helyette csak 6-8megabittel tölt, miközben, a többi gép tölt normál sebességgel.
2015. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!