Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állíthatom vissza...

Amő kérdése:

Hogyan állíthatom vissza telón az efs mappát?

Figyelt kérdés
Felraktam egy cyanogen mod 11 20140209 es verziót i9070p-s galaxy s-re. Követtem az utasításokat, de utólag amikor már fenn volt a cm, nem tudtam se hívni, se fogadni, se wifire connectelni. Később suliban mondták h le kellett volna az efs mappát menteni. Találtam egy honlapot ahol ez le volt írva: [link] . Ez alapján az "nv_data.bin" illetve a ".nv_data" nem volt se a mappámban se sehol. (root explorerrel kerestem). Mit tudk kezdeni a telefonnal h hívni, fogadni illetve wifizni tudjon?

2014. nov. 20. 18:36
 1/1 kilroy válasza:

Lehet régi a kérdés: [link]

Meg ez a sima verziós 9070 -re.

Főzöttnél nfc -re kell egy teefolder mók is, ha jól tudom, akkor lesz okés igazán a teló. Szerintem ezt felejtetted el.

Amit linkeltél az s3- ra van, ez a jó link: [link]

Ha odinozod, akkor 2.3.x kell kezdened.

2015. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!