Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Powerpoint galéria egy diában,...

Powerpoint galéria egy diában, ez megoldható?

Figyelt kérdés
Megoldható lenne az, hogy Powerpointban egy diában legyen egy kis képgaléria. Ezt úgy képzeltem el, hogy egyszerre csak egy kép lenne látható a dia közepén, és két múvelettel ellátott 'gombbal' lehetne a következőre vagy az előzőre vinni. Ha nem értitek irjatok és elmagyarázom pontosabban (vagy küldök egy képet)

2014. nov. 20. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz?


Készítesz 2 gombot 'Előző', illetve 'Következő' gombot. A PowerPointban az Akciógombok között találsz nyilakat meg hasonlókat, de saját képet beszúrva is megoldható. Ráteszed az összes diára. Majd minden egyes diára beszúrsz egyet a galéria képei közül.


A két gombodra teszel egy-egy hiperhivatkozást arra a diára, ahol az "előző" és a "következő" képed van.


Tehát ebben az esetben minden kép külön dián van, és minden dián ott van az 'Előző' és 'Következő' gomb, és azokkal is tudsz léptetni (nem egy dián van a képgaléria, maga a diasor a képgaléria.)

2014. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát jah így megoldható, csak nekem olyan esetben kellene, hogy a dia bal oldalán van egy szöveg és ahhoz volna több kép, amelyet szerettem volna így megoldani, hogy egy dián legyen, és egyszerre csak 1 legyen látható. De azért köszi a választ.
2014. nov. 23. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!