Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amit telepítek a virtualbox-ba...

Amit telepítek a virtualbox-ban azt ugyan úgy tudom használni mint ha a pc re raktam volna?

Figyelt kérdés

For example : Kali.Linux


Mostanában rá vagyok állva erre a debianra.

Ha telepítem a virtualbox-ban akkor ugyan úgy tudom majd használni mint ha közvetlen a PC re tettem volna?



2014. nov. 20. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem teljesen, mert a virtualizációnak van overheadje (tehát lassabb lesz), és nem feltétlenül ugyanazok az eszközök látszanak a virtuális gépen mint a fizikain.
2014. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

de ettől eltekintve tegyük fel hogy hogy adott a kali linux.

Felraktam.

Látom a medusa-t.Ha ott van akkor ugyan úgy működik mint a pc-n?

2014. nov. 20. 20:32
 3/15 uno20001 ***** válasza:
Használat szempontjából, kevés kivételtől eltekintve ugyanazt kapod, mintha telepítenéd. Természetesen mint az #1 is említette, többek között lassabb lesz.
2014. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát az a célom hogy öcsém gépére rá kapcsolódjak valahogy ip-n hogy anya láthassa hogy mit csinál meg mik vannak a gp-n mert félti hogy valami rosszba keveredik.(12 éves -.-")

Lehet ilyen azzal a Kali Linuxal?

2014. nov. 20. 20:43
 5/15 anonim ***** válasza:

GUI szempontból lassabb lesz, nem olyan jó a grafikus feldolgozása, nincsenek olyan hardveres gyorsításokra lehetőség, így akadozónak, lomhának tűnhet a használata.

A hardverek virtualizálása, azaz átadása se olyan mint ha éles rendszer lenne.

Át lehet dobni USB, COM -posrt, hálózati egységeket neki, de nem fog mindent tudni mint a natív rendszer.

Mert a gazda eszköz befolyásolhatja a hardverek működését.

2014. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

rákapcsolódás VLC -vel lehet annak szerver részét telepíted az öcséd gépére, amit hiddenbe indítatsz.

te meg rá tudsz bármikor csatlakozni, és látod amit ő lát.

Nincs rendszerhez kötve, mert Linux, Windows, de még androidon is simán megy :-)

2014. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
VNC inkább. Ha fájlokhoz akar hozzáférni, akkor ssh a legegyszerűbb. Van windowsos grfikus kliens is hozzá.
2014. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

de az a baj hogy le van kódolva a gépe :(

A szobájába meg nem tudok bemenni :(

2014. nov. 20. 20:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem férsz hozzá a géphez? Hálózaton keresztül sem? Mert akkor bukta.
2014. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hálozaton keresztül esélyes de nem tudom hogyan kell
2014. nov. 20. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!