Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó, magyar minecraft...

Milyen jó, magyar minecraft szerverek vannak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Olyat keresek amin sokan vannak, és lehet telket venni. Valamint nem kell attól tartani, hogy melyik nap szüntetik meg. Ezekből adódóan nem kell hozzá hamachi, és 0-24 megy. :) A jól felépített weblap, és tájékoztatás se hátrány, mert nem szoktam vele sokat játszani, szerverekben sem vagyok járatos, és nem szeretnék mindig kérdezgetni, hogy mint s hogyan kell. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2014. nov. 21. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

huncraft,most komolyan!amikor letöltöttem,semmilyen szervert nem adott be!szóval ide se kellett volna raknod ezt a kérdést "robot"!


Viszont a kérdező kérdésére válaszolva:

mestermc szervereit nem ajánlom,mert eléggé bugosak,voszont nem lehet őket feltőrni,vagy hackelni rajtuk!

most sorolok néhány olyat ami szerintem jók és melléjük leírom az ip-címüket:

-Dragon MC

IP: play.dragonmc.tk:30080

Jelenleg van rajta moderátor TGF!

-Original Craft

IP: original.avalion.hu:25566

Na de most ha az összeset kiakarnám írni az eltertana egy darabig és nem lehetne látni a válasz alját:így inkább kiírom a ebcímet ahonnan ezeket is szedtem,és szedem most is a szerver ip-ket:

[link]

Itt van szinte több milliárd szerver,amellett a kettő mellet amiket én írtam!

De ha kell még valami minecraft-s problémád,írj nekem privit! :D

2014. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
bocsánat!Nem EB-cím,hanem webcím!xD
2014. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a huncraft szerver (mivel a kérdező azt kért) és nem kell letölteni, mert még egyszer az szerver.
2014. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dominik10 válasza:
Minecraftplay a huncraft tényleg egy szerver és nem kell letölteni szerintem te a huminecraftra gondolsz amugy a kérdésre az én válaszom caraftunio ip:Crafunio.hu és ha be ütöd google-ba szentem kiadja az oldalukat is
2014. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koczur Adrián válasza:
Itt egy magyar szerver ami nagyon jó próbáld ki! [link]
2014. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!