Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO! Mi az a No Steam Logon?

CS:GO! Mi az a No Steam Logon?

Figyelt kérdés
Dust II-n T kezdőröl átlehet nézni a CT kezdőre... És ott amikor a CT-k elmennek B-re wpvel/scouttal ott szoktak a t-k campelni.. Én is ezt tettem.. Scouttal ajtón át lőttem egyet, és fejbe szedtem.. Ez idáig nem dobott ki, majd a következő roundban ugyan így beálltam campelni és ugyanazt a playert ajtón át megint fejest adtam.. Azután kidobott a versengőböl 1-2 percenként és azt írta: No Steam Logon.. Azt hitték csalok vagy ez mi??

2014. nov. 21. 19:32
 1/5 M@T3 válasza:

Semmi köze a csaláshoz, engem is kidobott, 30 perc cd kaptam matchmakingből.

Fórumokon azt írják ha steam.exe high-ra rakod feladatkezelőben segíthet, én még win8-ban nem jöttem rá hogy hogyan is kéne ezt.

2014. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem csak Te vagy egyedül ugyanezzel a problémával. Hiába indítottam újra a játékot és steamet, hiába nyomtam fel a prioritást magas-ra, folyamatosan kidobált ma ezzel a "no steam logon" hibával.... Bár az én szerencsém olyan, hogy mindig kitalál valamit ez a játék. Hetente más-más hibaüzenet jön elő, ami miatt kidob. Holott a konfigom változatlan op rendszer is érintetlen mióta az első héten sikerült rendesen játszanom... Azóta képtelenség. Eddig kb 8x "punisholtak" mert "elhagytam a versengőt", és mondanom sem kell, hogy ebből 7 a steam/cs hibája miatt volt.


Úgyhogy rohadtul örülök neki én is.


Mostanában kezdtem rászokni kisebb játékok MEGVÁSÁRLÁSÁRa, gondolván, hogy kevesebb baj lesz vele, de eddig javarészt megbántam.


Hiába a nagy nevek, mint Valve, meg EA, meg Ubisoft meg ilyenek, mostanában a noname indie játékok megbízhatóbbak.

2014. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 M@T3 válasza:

Nálam pont az volt érdekes mikor történt, hogy csak engem meg enemy-ben egy embert dobált ki folyamatosan, 4 haveromat nem.

Volt már ilyen hiba akkor működött a prioritás, most nem, egyértelműen az update hozta ezt be, de miért azt nem lehet tudni.

Olyan érzés mintha a játék hamarabb kérni be az azonosítót mint ahogy a steam válaszolni tudni, nem tudom miért kell ilyen szigorúnak lenni.

Egyébként mostanában pár "pro" játékos bannoltak, úgy látszik valve bekeményített.(és ESL kiszivárgott egy cheat elvileg)

2014. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megmondanád a steam neved?
2014. nov. 23. 20:35
 5/5 anonim válasza:
Próbáljátok újra telepíteni.
2014. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!