Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok a netről letöltöt...

Klaudia/István kérdése:

Hogyan tudok a netről letöltött képkeretbe saját képemet bele rakni?

Figyelt kérdés
Ne nevesetek ki,hogy ilyen amatőr kérdést tettem fel nektek.Nem kérek negatív válaszokat.
2014. nov. 21. 22:09
 1/3 tabaki ***** válasza:

Milyen formátumú a keret? Általában PNG szokott lenni, és a kereten belül átlátszó. Legjobb, ha egy rétegeket is kezelő képszerkesztővel (pl. Gimp) két rétegre hozod be a keretet és a képet, és úgy igazítod össze. Ez egyszerű dolog, de gyanúm, hogy semmi gyakorlatod nincs benne, és sokféle nemvárt problémád adódhat közben, ezért nemigen lehet itt felsorolni, hogy mi mindent kéne tudnod hozzá. Ha elküldöd nekem a képet meg a keretet, megpróbálom összerakni.

tabakisakal@gmail.com

2014. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-tudom ,nem ez volt a kérdés,de ezzel biztos könnyen kereteznél te is :


[link]

2014. nov. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Igaz, ez viszont eszembe juttatta, hogy hagyományosabb küllemű kereteket a PhoXo is készít:

[link]

[link]


De az a sejtésem, hogy itt valami spéci, alkalmi keretről van szó.

2014. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!