Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg akarom venni a Minecraftot...

Meg akarom venni a Minecraftot mert már régóta játszom vele, de a regisztrálásnal eltörölték a felhasználóneves regisztrációt! Több kérdés is van ezzel kapcsolatban, de nem adtak rá választ! Szóval mi lesz a felhasználónevem?

Figyelt kérdés
Egy ideje már nem lehet regisztrálni minecraftra csak e-mail címmel. Ugyebár eddig az volt a felhasználó név amivel regisztráltál. Most ha megveszem akkor a felhasználónév az e-mail címem lesz? Vagy lesz később egy olyan mező ahol be tudom írni a felhasználónevem? Csak mert eléggé gáz lenne mondjuk e-mail címmel rohangálni minecraftba. Válaszokat előre köszönöm!

2014. nov. 22. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A Minecraftba bele tervezik tenni a felhasználói név változtatásának, majd a több név használatának a lehetőségét. Majd lehetőséged lesz nevet választani.
2014. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha még nem vetted meg akkor van egy ötletem:

töltsd le a teamextreme s minecraftot ami egy crackelt minecraft launcher. regisztrálni nem kell és old alphatól a legfrisebb verzióig mindened megvan.igazából a valódi minecraftot tölti be neked ingyen.csak beírsz egy nevet és már játszhatsz is.

2014. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vcsanad. Tudom, eddig törtel játszottam. De mivel tetszik meg szeretném venni, plussz azzal több lehetőség nyílik. Tudom hogy meg crackes verziónál. Engem eredeti érdekelne. De a kérdés érthető volt szerintem. Azért köszönöm!
2014. nov. 23. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!