Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az internet explorer 11-et...

Az internet explorer 11-et szeretném telepíteni Windows 7 home premiumra. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Azt irja mikor rákattintok hogy nem támogatott operációs rendszer meg hogy kell a win7 SP1 vagy a Win7 2008, és nem tudodm honnan kell letölteni szoval az egyáltalán kell vagy nem és ha igen akkor melyik és honnan tudom a leggorsabban, leg egyszerűbben letölteni??

#win7 2008
2014. nov. 22. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

itt található: [link]

ie11: [link]

Remélem segítettem.

2014. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor_79 ***** válasza:
A windows 7-es bármelyik verzióját támogatja, csak a service pack megléte szükséges. Csak utána telepíthető. Az Sp1 32 bit-es változatát innen is letöltheted [link] de ott a 64 bites windowshoz való linkje is.
2014. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt linkeltem.:)
2014. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Ja, vettem észre. Ha megnézed két perc van az üzenetek közt. Egyszerűen később fejeztem be. Mikor elkezdtem még nem volt válaszoló.
2014. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!