Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kezdő torrentező vagyok. Ha...

Kezdő torrentező vagyok. Ha valami percek óta ezt írja ki "csatlakozás a peerekhez", akkor mi a gond? Hogy segíthetek ezen?

Figyelt kérdés
Illetve ezt követően nagyon.nagyon lassan indul a letöltés. Lehet h a seeder számmal van összefüggésben? ezt se értem teljesen, de lehet, h seedelnem kéne? Ezt hogy kell?

2014. nov. 23. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha töltesz valamit akkor minél több a Seeder annál gyorsabban töltöd le az adott fájlt. Ha a Leecher több mint a seeder akkor általában lassabb. Ha nincs aki seedelje a fájlt amit töltesz le, akkor nem tudod letölteni, remélem érthető volt :D


Seeder = feltöltő

Leecher = letöltő

2014. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
Többnyire akkor írja ezt, ha nincs feltöltő. Olyan fájlt választhattál, ami nincs meg senkinek teljes egészében. Az oldalon általában fel van tüntetve, hogy hányan állnak kapcsolatban. A kliensprogramban meg tudod nézni az alsó sávban a "Tracker" fülnél, hogy mennyi a Seederek száma. Ha az 0 akkor azért nem történik semmi előrelépés. Azon kívül, hogy várakozol nem tudsz tenni semmit, legfeljebb megkeresed máshol. Még beállításokból adódóan csinálhat ilyet, de az alapbeállítás nem olyan.
2014. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!