Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire káros a laptopnak,...

Mennyire káros a laptopnak, ha magas a CPU és a memória is néha?

Figyelt kérdés
nem nagyon szokott a memória 2,2 felé menni. És mi történne ha a memória elérné a legfelsőbb kockát a feladatkezelőbe?

2014. nov. 23. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
WTF?
2014. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:

Fogalmazd meg újra, érthetőbben!

Én nem értem mit szeretnél kérdezni. Csak sejtem.

2014. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval. Néha-néha ha 100%-ra felmegy a CPU az nagyon káros?

És ha a legfelsőbb négyzetbe látom a feladatkezelőbe néha-néha azt, hogy magas a felhasznált fizikai memória (vagy mi) az is?

Magyarul ha pl filmet nézek online vagy játszom akkor szokott néha ez a két mutató felmenni, és mennyire káros ez. És mennyire szokott előfordulni másoknál

2014. nov. 23. 15:43
 4/5 Szirty ***** válasza:

Felmegy a CPU mije? Hőmérséklete? Terhelése?

Gondolom az utóbbi.


Ha a CPU terhelése és a memória kihasználtsága néha a maximum közelében van, az nem káros a gépre nézve (ha ez volt a kérdés).


Ha ez Viszont ez hosszan tartó és gyakori azt jelenti, hogy a géped teljesítménye nem elég a futtatott programokhoz.

2014. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. ezt akartam tudni
2014. nov. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!