Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A skype alvó módban jelezhet...

A skype alvó módban jelezhet ilyet vagy csak le akart koptatni?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm rendszeresen elköszön miszerint sietnie kell és nincs engem meghallgatni idő de mikor felerkezek skypera ( általában rejtve jelentkezek be, megszokás ) akkor látom hogy " nincs gépnél " elofordulhat hogy csak a laptopját alvóba tette éjszakára es ezért nem jelentkezett ki a skype vagy simán csak lekoptatott?

( Tudtommal a skype auto, tehát a gép ahogy alvóba kerül vagy kikapcsolásra kerül sor az első amibpl kilép vagy nem ??? )



2014. nov. 23. 22:50
 1/2 T/Z ***** válasza:

Ha nem kapcsolja ki a gépet, akkor ott maradhat, h "nincs a gépnél". Lehet, h töltött valamit, azért hagyta ott a seed miatt.

Miért nem kérdezed meg tőle?


Nekem pl. éjjel nappal azt írja, h "nincs a gépbél", mert úgy állítottam be, így legalább nem látják az ismerőeim, h mikor használom a gépet, és mikor nem, de megkapok minden üzit.


Az ismerősöd egyébként átállította az automata beállításokat a Skypeban? Arr agondolok, h pár perc üresjárás után az online jelzést is "nincs a gépnél"-re állítja a Skype.

Szóval ha nem állította át, akkor a Skype ha nem érzékel mozgást, ebbe az állapotba teszi a felhasználót.

Tehát lehet, h tényleg eljött a géptől.


Meg hát miért kellene már kikapcsolnia a Skypeot, ha elköszönt tőled, mert más dolga van?

Ez nem lekoptatás, csak mert nem ért rá veled beszélgetni.

2014. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ugyan régi a poszt, de rendszeresen kérdeznek hasonlót, szóval...

A skype előszeretettel jelzi a "nincs a gépnél" státuszt kikapcsolt, már rég letörölt programok esetében is. Pl. a telefonon már nincs rajta, ki is van kapcsolva, sőt már kártya sincs benne.. A skype attól még képes azt jelezni, hogy nem vagy a gépnél. Persze nem azért, mert máshol be vagy jelentkezve azon a címen.. Egyszerűen ilyen. Sőt, engem egyenesen online mutat mindig. Teljesen mindegy, hogy mit csinálok, hol vagyok, letörlöm vagy akármi.

Elég sokat molyoltam egy időben ezzel és szépen kisakkoztam, hogy milyen ha letiltanak, letörölnek, vagy ha offline vagy online vagy és mindezt különböző állapotok mellett, különböző platformokon.

Szóval gagyi.

Az üzenet módosítása illetve törlése pedig időhöz kötött és nem az "olvasottságához". Az egyik fél óra, míg a másik ennél lényegesen több, de azt nem volt türelmem illetve affinitásom kivárni.

2016. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!