Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra elromlott a gépemen a hangdriver(azon belül a mikrofon mert hangokat lejátszott). Újra telepítettem most úgy ahogy de működik. Csak az a baj hogy amikor beszélek és zenét hallgatok akkor amit tovább küld azon a programon amin beszélek(pl ts, skype ) egybe folyik a zene azzal amit beszélek. Ti mit ajánlotok? Mit tegyek? (Ja és win XP van a gépen, tudom sz*r de ez van ezt kell szeretni :D )

2014. nov. 23. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne halgass zenét beszéd közben, mert az olyan, mintha koncerten telefonálnál.
2014. nov. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs nem a programozás fülhöz akartam írni csak a ... telefon :/
2014. nov. 23. 23:13
 3/10 A kérdező kommentje:
Az úgy oké de hogy lehetne ezt megoldani?
2014. nov. 23. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy hogy hogy? Megállítod a zenét amíg beszélsz.
2014. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább menj aludni gondold át aztán válaszolj... de am ha ez vicc akart lenni akkor ha.. ha.. ha
2014. nov. 23. 23:21
 6/10 anonim ***** válasza:
milyen alaplapod van ? hangkártya drivert feltaktad?
2014. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fel van rakva a hang driver normálisan működik minden azt kivéve hogy egybemosódik a hang és amit hallok és az amit beszélek. Persze én azt nem hallom vissza amit beszélek, de mások vissza hallják azt amit mondanak. És ha zenét játszok le akkor az olyan tisztán megy át mintha ők játszanák le otthon. Alaplap: intel desktop board d945gcpe
2014. nov. 24. 10:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Ehhez az alaplaphoz 2 drivert találtam a microsoft oldalán mind a 2-t külön-külön telepítettem de ugyan olyan sz*r mind a kettő.
2014. nov. 24. 10:57
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


ezt a drivert raktad fel ?


és milyen fülesed van ?

2014. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most így hirtelen meg nem mondom melyik van rajta de azt meg ezt is leszedtem: [link]
2014. nov. 24. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!