Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítítési probléma! Milyen...

Telepítítési probléma! Milyen illesztőprogram szükséges?

Figyelt kérdés

Van egy Lenovo G50-30 -as gépem és Win7-et szereték rá tenni. Olyan problémám akadt, hogy miután elindul a telepítő (addig megvagyok, hogy a BIOSban átállítottam, hogy ne a Win8 legyen az alapértelmezett OS) valami illesztőprogramot kér tőlem, de egy egyszerű telepítésnél még nem találkoztam ilyennel.

(Win7 x64-et, Windows 7 USB/DVD Downlad Tool-al BootUSB-ről telepítem)

Milyen illesztőprogramot kérhet?

Vagy esetleg, hogy tudom áthidalni ezt a problémát?



2014. nov. 23. 23:35
 1/4 T/Z ***** válasza:

USB3-as usb kapuba dugtad a pendriveot?


A gépen csak usb3-as helyek vannak?

Át kéne a pendriveot dugni egy usb2-es kapuba.


Az usb3-hoz win7 telepítésekor drivert kellene betallózni, de egyszerűbb usb2 alól telepíteni.


Vagy lemezről.

2014. nov. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 T/Z ***** válasza:

Nem biztos, h ez a problémád, de így elsőre ez ugrott be, usb3-as problémával találkoztam már többször is.


A Win7 telepítőjének elkészültekor még nem volt jellemző az usb3 használata, ezért azoknak a driverei nem is kerültek bele a telepítőfájlok közé.

2014. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Megerősítem. Elég valószínű, hogy amiatt van. Én is jártam már így.

USB 2.0 portba kell telepíteni, vagy optikai maghajtóról (ha van).

2014. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szuperjó! Sikerült megoldani és ez volt a gond. Az egyik oldalon van 2db USB 3.0 a másikon 2db USB 2.0 és na ná, hogy az USB 3-as oldalt használtam :)

Köszönöm a segítséget!

2014. nov. 24. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!