Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valószínűleg senki nem fog...

Valószínűleg senki nem fog tudni segíteni, de azért teszek egy próbát. A tizenvalahány GB-os mappámból 134 MB maradt, úgy hogy nem töröltem ki, és a lomtárba se kerültek. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
A régi mappáim a 'Legutóbbi helyekben' megtalálhatóak, viszont ha rájuk megyek kiírja hogy át lett helyezve vagy meg lett változtatva. Van a gépen valami biztonsági mentés, viszont ha a visszaállításra megyek akkor visszaállít dolgokat, de egyik se az, amelyik eltűnt. Rákerestem az összes képre a gépen, vagy az eltűnt mappákra de nem volt egyik se köztük. Tudok valamit tenni azért, hogy valahogy vissza kerüljenek, vagy meg tudom valahol nézni, hogy mi történt a mappákkal/képekkel? Számomra nagyon fontos volt a tartalmuk, amiket nem tudok pótolni:(!!

2014. nov. 24. 14:47
 1/6 Tengor ***** válasza:

Semmi pánik! Ha olyan fontos volt, akkor bizonyára volt róla biztonsági mentésed. Ha nem volt, akkor nem is voltak annyira fontosak, mint elsőre tűnik.

Két dolgot javasolnék:

A) Állítsd le a gépet, és keress egy szakit, aki érti a dolgát és vissza tudja állítani a dolgaidat

B) Adatvesztés lehetőség mellett használd tovább a gépet, írd le, hogy mit csináltál pontosan az előtt, hogy észlelted, hogy eltűntek volna a dolgaid. Írd le, hogy milyen gépről, milyen oprendszerről van szó!

2014. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem csak én használom a gépet, és én vagyok az aki a legjobban ért hozzá.. Míg észre nem vettem hogy eltűntek a dolgaim, nem is tudtam hogy van biztonsági mentés. De apukám elmondása szerint nem csinált semmit a géppel amiért eltűnhettek volna a mappáim, de abban biztos vagyok hogy ha valóban törlődtek, akkor valaki véletlen kiürítette a lomtárat a dolgaimmal. Letöltöttem a Recuvát mert olvastam hogy az segíthet visszaállítani a törölt fájlokat, illetve a Disk Diggert, de azt nem igazán tudtam eddig kezelni:S Ezekről tapasztalat, illetve utóbbival kapcsolatban segítség, hogyan tudnám használni?
2014. nov. 25. 13:04
 3/6 Tengor ***** válasza:

Ha a rendszer partícióról tűntek el az adatok, akkor ezek sem fognak sokat érni, mert már ezerszer felülíródtak ilyen olyan cahce-ekkel.

A mentést külön meghajtóra kell megtenni.

Van másik meghajtód elegendő hellyel?

2014. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van,bár nincs túl sok hely rajta, 13GB. Hogyan tudom oda átmenteni?
2014. nov. 25. 13:19
 5/6 Tengor ***** válasza:

Első körben fel kellene függeszteni annak a meghajtónak a használatát, amin az adatok voltak.

Aztán keresni egy szimpatikus visszaállító programot és ráengedni.

2014. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A GetDataBack programmal megtaláltam körülbelül fél éve törölt képeket, de a mostaniak közül egyet sem.
2014. nov. 28. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!