Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem bírom feltelepíteni...

Miért nem bírom feltelepíteni a Microsoft Office 2013 Professional Plus-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A gondom a következő:

Microsoft Windows 8.1 PRO rendszerre szeretném felrakni az Office 2013 fent említett verzióját, de többszörös próbálkozás után sem sikerült eddig!

A gond a következő:

A telepítésnél ezt írja ki:

"HIBA: 1920. A(z) Windows betűtípus-gyorsírótár szolgáltatás (FontCache) nem indult el. Ellenőrizze, hogy rendelkezik-e elegendő jogosultsággal rendszerszolgáltatások indításához."


A rendszer frissen telepített, és természereten én vagyok a rendszergazda(Rendszergazda jogú felhasználó).

Nem jövök rá milyen jogosultságot kellene megszereznem még hogy fel bírjam telepíteni.(Természetesen minden mást fel bírtam rakni, csak ezt nem engedi!)

A program már korábban működött nálam Windows 7 Prof. alatt hibátlanul!

Válaszotokat előre is köszönöm!



2014. nov. 24. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
és ha kézzel indítod el a szolgáltatást?
2014. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy hol kell elindítani...
2014. nov. 24. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

win7 alatt vezérlőpult - felügyeleti eszközök - szolgáltatások.

szerintem ha win8 alatt bepötyögöd, hogy "szolgáltatások" vagy felügyeleti eszközök, tuti meglesz.

A szolgáltatások között kikeresed a "Windows betűtípus-gyorsírótár szolgáltatás (FontCache)" szolgáltatást és elindítod, dupla klikk és ott kiválasztod az indítást.

2014. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Suiker :) köszi szépen...

az volt a baj hogy le volt tiltva :)

2014. nov. 24. 20:23
 5/5 anonim válasza:
Nekem is le van tiltva, de nem enged az indításra rámenni , akkor mit csináljak?
2017. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!