Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Merevlemezről lehet-e op....

Merevlemezről lehet-e op. Rendszert telepíteni?

Figyelt kérdés
A merevlemezemet felosztanám 3 partícióra. A C lenne az op. rendszer helye, a D az adatoké ,az E csak kb 1 gb lenne. Erre felmásolnám a telepítő cd-t, és a következő újra telepítéskor innen bootolnék be. Lehetséges ez vagy hülyeséget találtam ki?
2010. jan. 30. 05:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Szerintem nem. Én sosem csinálnék ilyet, nem értem neked ebben mi a haszon. (esetleg kölcsön optikai meghajtód van mert a saját meghalt)

De elvi szinten engem is érdekelnek a válaszok.

2010. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. De miért szeretnéd ezt csinálni?

Ha már három partíció, akkor a NortonGhost hasznos lenne. Kvázi telepítést csinál, de a teljes rendszerről. Programokkal, driverekkel cakk-pakk.

2010. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én úgy raktam fel a windows 7et,hogy mivel nem akart bebootolni a dvd-ről felraktam D meghajtóra az isot,bemountoltam,és onnan elinditottam a setup exe-t majd amikor végzett az egésszel formáztam a D-t és letöröltem a windows.old mappát,ergo letöröltem a régi oprendszert(vista),eddig nagyon jól működik
2010. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert halódik a cd író, kéne venni egy újat. Természetesen ebbe a laptopba már nem lehet kapni, így marad a külső egység. Csak felvetődött bennem ez a lehetőség mint alternatív megoldás.
2010. jan. 30. 09:16
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod a leírást, hogy hogy lehet vinyoról telepíteni.

2010. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt WIN7 hez vannak cuccok.

2010. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a leírást, ez segíteni fog. :)
2010. jan. 30. 09:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet még pendrive-ról is telepíteni.
2010. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az előző linken ez is le van írva.
2010. jan. 30. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:
09:08 Én is igy raktam fel a win7et :) Válaszolva a kérdésre ha pendriverol lehet vinyorol is lehet. szerintem ne oszd fel hanem szerezz még egy vinyot ami a "telepitö" lesz és azzal inditasz. ha kész ki szeded a vinyot és vissza állitod a biost is.
2010. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!