Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy olyan problémám hogy...

Effe kérdése:

Van egy olyan problémám hogy a napokban újra telepítettem a gépemet Win7 32 bit-esről Win7 64 bit-esre és minden megy rendesen csak a játékok nem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Csak az az egyetlen egy problémám hogy a játékok 15-20 perc után hirtelen elszállnak. A monitoron azt írja hogy nincs jel és elég hangosan elkezd zúgni a gép és az a baj hogy innen újraindítás következik. Én arra tippelek hogy mivel 3gb ram van a gépben ezért nem bírja. ( Bár a régi játékoknál is ez van) szerintetek fektessek be 1-2gb ram-ba? Vagy ha van más megoldás akkor annak jobban örülnék.

2014. nov. 24. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan mik vannak a gépben?


Nem hiszem, hogy a 3 gb ram lesz a ludas.

2014. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Processor Pentium(R) Dual-Core CPU E6300 2.80Ghz

Videokártya AMD Radeon HD 6700 és az említett 3gb ram

2014. nov. 24. 23:57
 3/5 A kérdező kommentje:
És Köszi a Segítséget!
2014. nov. 25. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:

3 GB RAM-hoz nem kellett volna még 64 bites Windowst telepíteni szerintem.

Talán pont a megnövekedett Windows-erőforrásigény miatt kevesebb jut a játékoknak, ezért állnak le. De cska találgatok.


Általában 4 GB RAM a vízválasztó. Sokan erre azt mondják, ohgy már ajánlott 64 bites rendszert telepíteni. De sokan meg úgy gondolják, hogy arra még a 32 bites a jobb.


De valószínűleg mindenki egyetért abban, hogy 3 GB RAM mellé még inkább 32 bites kéne, ahogy fentebb írtam.


Tehát szerintem két lehetőséged van:

1. Újratelepíted a 32 bitest.

2. Veszel RAMot.

2014. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akk Szerintem valamikor dobok bele 1-2 ramot.

De azt még mindig nem értem hogy okés a nagyobb játékok mint pl: DMC 4 meg a Dirt3 meg újabbak közül az The Evil Whiting miért fagy ki 20 perc után... De pl a szettem le direkt régebbi játékokat meg 2D játékokat és azoknál is ugyan ez a probléma... és félek hogy nem csak a ram lesz a ludas ebben az egészben...

2014. nov. 25. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!