Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok hangfelvevő programot,...

Tudtok hangfelvevő programot, amiben lehet emelni a mikrofonos felvételnél a felvétel hangerején? Olyan program is jó lenne amelyikkel jó hangos felvételeket tudnék készíteni.

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

1. hardware kérdése az egész.

2. audacity pont jó erre.

2014. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos a hardveren nem tudok változtatni,

ezért gondoltam szoftveres megoldásra.

2014. nov. 25. 15:00
 3/6 A kérdező kommentje:
A Super Mp3 Recordert, a Creatíve WaveStudiot és a Sonarcat próbáltam.
2014. nov. 25. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:

A mikrofon érzékenysége adott.

Az, hogy mekkora erősítést használ a géped, az is maximalizált.


A felvétel közben ezt valami keverő programmal lehetne extra szoftveres megoldással hangosítani. Ezek többnyire zaj mintavételt is figyelnek és egyből zajszűrnek is, de ilyenről nem tudok jelenleg. Én hardware szintjén oldottam ezt meg analóg műszerekkel.


Lehet létezik ilyen sw-ben is. Hátha valaki más majd mond valami jót.

2014. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lajos54 ***** válasza:
Az a baj ilyen esetekben a szoftveres megoldásokkal, hogy (hacsak nem valami nagyon spéci program), hangos lesz ugyan a felvétel, de egyben elég vacak is. Ugyanis a mikrofon jel-zaj aránya adott, ha ezt egyszerűen tovább erősítem, a zaj is lényegesen hangosabb lesz. Ezért jobb megoldás egy egyszerűbb, kis zajú mikrofon előerősítő (hardveres).
2014. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos most nem tudok hardvert fejleszteni.

2014. nov. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!