Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan küldjem át az ipadomon...

Hogyan küldjem át az ipadomon csinált, apple álltal fejlesztett "Pages" nevű programmal írt házidolgozatomat, hogy ki tudjam nyomtatni?

Figyelt kérdés
Az ipadomon csináltam a házi dolgozatomat, ezzel az apple álltal csinállt programmal, a pages-el. Jó, könnyen kezelhető, terveim lennének vele, hogy a továbbiakban is ezzel csinálnék dokumentumokat, de sajnos nem tudom átrakni sehogyan a gépre. A kérdésem az hogy hogy van erre lehetőség (windowsos gépeink vannak csak, nem applesek). Esetleg át kéne küldeni az iphonomra és onnan egyszerűbben? Fontos lenne mert holnapután be kéne adnom!

2014. nov. 25. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ipadon elmented pdf be azt elküldöd gépre és azt nyomtatod ki
2014. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kepérlek, én ezekhez nem értek. Mi az a pdf?
2014. nov. 25. 18:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg a átimportálom a wordbe és onnan nem tudom biztos van valami?!
2014. nov. 25. 18:58
 4/6 anonim válasza:
Küldd el magadnak e-mailben, és ott megkérdezi hogy miben küldje át, Wordben, Pagesben, PDFben, és ezek közül a Wordot válaszd. Gépről bejelentkezel és letöltöd az e-mail fiókodból. Ennyi.
2014. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy szeretnéd elmenteni ahogy Pages-ben látod, akkor ne mentsd Word-be, mert azzal elég sok formázást elveszítesz. PDF-be mentsd, azt már ugyan nem tudod módosítani, de nyomtatni igen.
2014. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De mi a a PDF???
2014. nov. 27. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!