Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Toshiba laptop, AMD-A6 (6310),...

Toshiba laptop, AMD-A6 (6310), Radeon R5 M230 alkalmas lenne Inventor, Solid Edge, esetleg Catia gond nélküli futtatására? Esetleg más ajánlat? Csak laptop jöhet szóba. Lenovo vagy Toshiba? Erősebb videokártya, vagy erősebb processzor?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapvetoen elmennek rajta, de nyilvan attol fugg, milyen bonyolultsagu alkatreszekkel es milyen nagysagu osszeallitasokkal dolgoznal.
2014. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor úgy kérdezem, h melyik lenne jobb, AMD 6 vagy 10, esetleg i3 vagy i5. Azt hallottam, h inkább az intel, mivel abban fizikálisan 4 mag van, bár nekem AMD van most.Illetve a videokártya Nvidia, Radeon?Hallottam dedikált kártyáról, azaz, az egyik csak a szokásos dolgot vinné, ha komolyabb dolog lenne, akkor csatlakozik be a másik kártya.Szerintem gyendébb proci, és erősebb kárya a jó felállás, vélemény?
2014. dec. 2. 07:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat CAD-hez alapvetoen mindenbol minel tobb-erosebb, annal jobb, es altalaban az Intel-nVidia kombo az amit jobban ajanlanak ilyen celra. Hatar a csillagos eg szoval elobb arat szabj magadnak (persze mivel kikototted, hogy csak laptop johet szoba, ott sok minden mast is figyelembe kell venni, nem csak azt, ami a motorhazteto alatt van). Ha sok penzed van, az nVidia quadro videokartyak a legjobbak CAD-hez. Kisebb osszeallitasokkal, egyszeru alkatreszekkel szerintem egy integralt is megbirkozik, de azert ajanlanam, hogy inkabb legyen dedikalt vga.
2014. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja es a processzor es a videokartya kozul talan elobbi fontosabb.
2014. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ez segit, en egesz nyaron Solid Edge ST6-ot hasznaltam laptopon (Intel Core i3-3110M, nVidia Geforce GT 710M 2GB - ez egy eleg gyenge videokartya), foleg szervomotorok ilyen-olyan alkatreszeinek modellezesere. Neha kisse lassu volt, mikor komplett motorok voltak megnyitva (100-as nagysagrendu alkatreszszam, komplex geometriak), de hasznalhato volt, mar ha azt nem szamitom, hogy gyulolom a Solid Edge-et. Hosszu tavon persze vallalhatatlan lett volna ilyen hardverrel, ezt csak viszonyitasi alapnak irtam.


Bocs, hogy 4 hozzaszolasban sikerult osszehozni a mondandomat :D

2014. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!Semmi gond! :-D Én is majd asztali gépre gondoltam, ott lehet tuningolni, laptopot nem nagyon.... De most egyenlőre laptopos megoldás kell.Alakul már a kép, még néhány helyen körbeinfózom, h ki mit ajánl.
2014. dec. 3. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!