Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntun hogyan konvertáljam...

Ubuntun hogyan konvertáljam át a Kdenlive-vel készült filmeket?

Figyelt kérdés
Kdenlive-n csináltam egy videót és szeretném átkonvertálni mp4 formátumba, mert ugye a sima kdenlive formátum csak a film szerkesztéséhez jó. A gond, hogy nemtudom mit csináljak mert a videószerkesztőben nincs rá lehetőség, hogy másként mentsem el (én legalábbis nem találtam) és a videókonvertálókba nemtudom "behúzni" ebben a formátumba. Valaki tud valami konvertálót amivel működik, esetleg más ötletet?

2014. nov. 28. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Látatlanban: Export.
2014. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Brenya ***** válasza:
Nem ismerem de itt egy video a használatról(angol nyelvű)hátha segít.: http://www.youtube.com/watch?v=P9AGhc_KP7Y
2014. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de közben megtaláltam. :) Ha valakinek kéne, a "Lekérdezés" -el lehet!
2014. nov. 28. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!