Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Repülőgép szimulátor ehhez a...

Repülőgép szimulátor ehhez a konfighoz és botkormányhoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan repülőgép szimulátort keresek ami ezen a gépen elfut:

Intel Celeron B830 1,80 GhZ (Dual Core)

4 GB ram

x86-os operációs rendszer

Windows 8 vagy Windows 7 még nem tudom

A botkormány típusa: [link]

A játékban az a fontos hogy szabadon lehessen repülni Boeing 747-el. Egyébként imádom a repülőket :)

Ha van jobb Boeing 747 botkormány ebben az árban akkor ahhoz is adhattok linket. Előre is köszi :D



2014. nov. 28. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Microsoft Flight Simulator szerintem már évek óta minden évben kijön egy, veiókártyás sem írtál így nehéz belőni, de már 1982 óta kiadja a Microsoft a flight simulatort, úgyhogy szerintem biztos megtalálod majd a konfigodnak megfelelőt.
2014. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arról már tudok. Egyébként melyikben a legstabilabb a Boeing 747? Melyiket ajánljátok? (Vidikártyát nem tudom milyen xD)
2014. nov. 28. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Microsoft Flight Simulator X nekem egy nagyon régi botkormányom van hozzá és jó! (Olyan régi, hogy külön átalakító kellett hozzá)
2016. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!