Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Firefox esetén a PDF...

Mozilla Firefox esetén a PDF megjelenítőt miként lehet kikapcsolni? Szeretném, ha kérdés nélkül mentené a PDF fájlokat, nem kell hogy a böngésző a beépített nézőkével megnyissa.

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 17:57
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Beállítások->alkalmazások->PDF : fájl mentése

[link]

2014. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdésben elfelejtettem írni, hogy ez már be van állítva, a PDF és a hordozható fájlformátum (PDF) lehetőségnél is fájl mentése van kiválasztva, ennek ellenére megjelenik a nézőkében.
2014. nov. 28. 18:36
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Mit használsz alapértelmezett PDF megjelenítőként?! Adobe,foxit Reader...

Oprendszerben mihez van tárítva a fájl?

Futtatás: control folders ->fájltípusok


Sajnos az adobe és az újabb firefox rosszul kezeli a PDF fájltársítást (Firefox document a társításnál). Én azt javaslom használd a foxit reader-t és uninstalláld az adobe-t, megoldja a problémát, vagy csak tiltsd le a bővítményt a firefoxban.

2014. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sumatra PDF-fet használok és nem engedtem hogy béepüljön a böngészőbe. egyértelműen a Firefox a PDF nézőben (a sajátjában) jeleníti meg a fájlt.
2014. nov. 28. 18:49
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Akkor valamiért nem írja meg a "mimeTypes.rdf" -fájlt.

Töröld a profilkönyvtárból és idítsd újra a firefoxot.


Profilkönyvtárat legeyszerűbben... címsorba: about:support oldalon nyithatod meg, Profilmappa: mappa megjelenítése.

2014. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!