Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet annak az oka, hogy a...

Mi lehet annak az oka, hogy a számítógépemen a C meghajtó megtelik magától?

Figyelt kérdés
Nem mentek semmit oda soha. Mindig a D-be mentek mindent,mégis az telik meg. És hogyan tudnám orvosolni?

2014. nov. 28. 18:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem használt programok és mappák törlése,vagy a meghajtó töredezés mentesítése!Milyen op rendszered van?
2014. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hiába mented másik meghajtóre, előre elkezdődik a letöltés egy ideiglenes mappába, majd csak a letöltés befejezésével kerül át a másik meghajtóra. Ezek után ottmaradhatnak fájlok, meg hát ahogy használod a gépet, keletkeznek újabb fájlok és szépen feltöltik a rendelkezésre álló valószínűleg nagyon kevés helyet.
2014. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Gábor_79 ***** válasza:
A lapozófájl, lomtár, hibernáció és a rendszer-helyreállítás mentései töltik fel általában a rendszer meghajtót. Plusz a felhasználói adatok (User mappa), program-beállítási adatok (ProgramData). Ezek többnyire rejtett fájlok. win 7 -ről beszélek
2014. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már mindent kitöröltem,amit lehetséges. Akkor most mit csináljak? Még mindig kevés hely van. Képeket sem nyit meg,azt írja ki,hogy kevés a hely a lemezterület.
2014. nov. 28. 20:15
 5/12 Gábor_79 ***** válasza:

Milyen, melyik windowst használod? Használod a hibernálást? Az például a memória méretével egyező helyet foglal -és ki lehet kapcsolni. A lapozófájl méretét csökkentheted és át is helyezheted másik meghajtóra. A lomtár helyfoglalását szintén kioszthatod a lemezek között. Az ideiglenes Temp mappa elérési útját is átirányíthatod.

Nálam win7-nél, -igaz User mappa és ProgramData mappa nélkül- 19 GB-nál megáll konstans.

2014. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tabaki ***** válasza:

„Már mindent kitöröltem, amit lehetséges.”

Ugye, a rendszer saját karbantartójában jelölted, be, hogy miféle szükségtelen fájlokat törölhet, nem pedig nekiálltál találomra levadászni, ami szerinted nem kell?

2014. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valami partíció átméretezővel húzz hozzá még 20 gigát és kész.

G.

2014. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem nagyon értek hozzá. És de úgy az üres mappákat és a szerintem használhatatlan dolgokat töröltem.
2014. nov. 29. 11:26
 9/12 tabaki ***** válasza:

Az a kisebbik baj, hiszen nem érthet mindenki mindenhez, én például nem tudok libát tömni. De ennyi idő után még mindig nem tudjuk, hogy tulajdonképpen milyen Windowsod van, elvégezted-e a felsorolt karbantartó műveleteket, de előttem az sem tiszta, hogy egyáltalán tudod-e, mik azok a rejtett fájlok, és hogyan győződtél meg az eltűnésükről -- sőt, szerintem még az se derült ki egyértelműen, hogy tényleg véglegesen törölted-e, amit akartál, vagy az egész ott kuksol a Lomtárban, ugyanakkora méretet elfoglalva.

Amúgy meg minél kevésbé értesz hozzá, annál kerülendőbb az egyszerű gyomlálgatás. Ha azok a „használhatatlan dolgok” a kedvenc malac videóid voltak, akkor persze mindegy, de ha programok, azt már illendő a Vezérlőpultból eltávolítani törlés helyett.

2014. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szóval,windows 7 azt hiszem. A lomtár üres. És nem tudom hogy kell a vezérlőpultból kitörölni. Ez túl nehéz nekem úgy tűnik
2014. nov. 29. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!