Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van bármilyen probléma, amit...

Van bármilyen probléma, amit még nem oldottak meg okostelefonra?

Figyelt kérdés

Úgyértem nagyon sok alkalmazás van már. (Több millió.)


A legtöbb moblicég is kezd átálni fokozatosan az alkalmazásfejlesztésbe.


Ti mit gondoltok milyen probléma van még amit nem oldottak meg?


Ez lehet bármi. Chateleés, mail, fotós alkalmazás, fájlkezelő, zenekezelő, teendő lista stb. De ezek már mind vannak.


Nektek mi hiányzik?



2014. nov. 29. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Fájl átvitel.
2014. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úgy érted egyik telóról a másikra, vagy telóról tabletre, tabletről tabletre?


Szerintem ez egész jól megoldott. Pl feltöltöm dropboxba és megosztom egy linkkel, vagy elküldöm facebookon vagy bárhogy csak ehhez mind net kell.


Telóról pc, Macre, nootebookra macbookra is fel lehet tenni.


Mondjuk azt nem tudom, hogy van-e ilyen hogy tabletre rálehet kötni.

2014. nov. 29. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbálj valami komolyabb dolgot leprogramozni telefonon, érintős billentyűzettel. Szerkessz képet Photoshop/GIMP színvonalon. Futtass olyan játékokat, amik a mai PC-ken és konzolokon mennek. Írj meg egy 1500 oldalas dokumentumot androidos szövegszerkesztőben vagy készíts egy bonyolult táblázatot, tele adatokkal és képletekkel.


A pici méret, a nehézkes kezelés és az apró képernyő mindig útban lesz, ezeket nem lehet megkerülni, csak ha kötsz rá billentyűzetet, monitort stb., de akkor már régen nem telefonról beszélünk, inkább számítógépről. (Most nem ezek hivatalos definíciója értelmében, hanem a használat módját illetően.)

2014. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ok egyetértek veled. De nem is ezekre használjuk a telefont.


Bár kép szerkesztésre esetleg lehetne mivel elég sok képet készítünk, de pl az instagramm az egy kicsit feltúrbozza a képeket (mondjuk ez nem szerkesztés).

2014. nov. 30. 00:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor maradjunk a telefonspecifikus dolgoknál. Elsődleges gond a méret. Vagy serpenyőt veszel, amit nem tudsz zsebre tenni, meg elhajlik, vagy nem tudsz rendesen írni/olvasni. Főleg ha nagy a kezed írás esetén, vagy rossz a szemed, és úgy olvasnál. Ez egy kb. megoldhatatlan probléma a tudomány mai állása szerint...
2014. nov. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én itt a vezeték nélküli fájlátvitelre gondoltam PC-re egy routeren keresztül.

2014. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Én itt a vezeték nélküli fájlátvitelre gondoltam PC-re egy routeren keresztül."


Erre már ezer féle megoldás van.

2014. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy félezer megoldásban de egyik sem tökéletes.
2014. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Antalbaba válasza:

Az valószínűbb, hogy csak én nem találok megoldást, de:

- a kijelző "felébresztése" dupla kattintással (ne nyomorgassam már agyon a bekapcsoló gombot);

- kép mentése pl. a Google keresőből (háttérnek akartam beállítani) - nem Facebook, Twitter, anyámtyúkja, csak egy sima képecske...

2014. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tartsd az ujjad hosszan a képen.
2014. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!