Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol a bf4?

Miért laggol a bf4?

Figyelt kérdés

Kinfig i3 4150

1x4gb 1333mhz kingston ram

vtx radeon hd 5670 512mb


Eleve el sem indul mindig ki irja hogy a bf4 váratlanul leállt. De töbszöri próbálkozás után más más szerverekre csatlakozva egyszercsak elindul de akkor is laggol meg 64 bitesben el sem indul egyáltalán csak 32 bitesben pedig 64 bittes oprendszer van a gépen. Pedig szerintem nem kéne. Tudom hogy a vga kevés de még nincs pénzem jobbra és csak ez volt itthon. Ha felhúzom az órajelét jobb lesz vagy nem érdemes ezzel próbálkozni?



2014. nov. 30. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

igen a vga kevés

hiába húzgálod max 0.5 - 1 fps-t tudsz kicsikarni még belőle

vegyél egy normális játékkártyát, de az minimum 35.000 ft-os legyen. Ennél olcsóbban csak csalódni fogsz

2014. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy hd 7770 arra mondjuk most lenne pénzem az nem elég már?
2014. nov. 30. 14:23
 3/6 A kérdező kommentje:
nem 35 ezres de jelenleg arra lenne pénzem
2014. nov. 30. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
h! nekem egy hd 6870-em van 1gb ddr5 memókával és kevés a bf4-hez. átlagban jó az fps 50-70, de néha váratlanul lezujan 20-ra és akkor szoktak megölni. biztos vagyok benne, hogy a bf4 nincs megfelelően optimalizálva és ezt csak bivaly gépek tudják kompenzálni. egy 30-40 ezres kártya még nem elég neki, kell egy i7-es proci is. én már végigjártam ezt az utat, ha csak a videokarit cserélem le, akkor a proci lesz kevés. egy i7 920 a minimum!!! ez már tapasztalat. de megér ennyi pénzt ez a játék?! én csalódtam benne, még mindig a bf3-at tolom. és ezzel nem vagyok egyedül, a bf3-ban sokkal több a játékos, sokan csalódtak a 4-ben! és ez a játék gyártó hibája. sajna a bf4-et egy év alatt sem tudták kijavítani úgy, hogy valóban fusson a megadott hivatalos minimum konfigokon. nem hiába perelte be a gyártót a két fő befektető! szerintem nem ér meg ennyi pénzt kidobni a gépre a bf4 miatt, szerintem a bf3 még mindig sokkal jobb!
2014. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

BF4-hez "kell egy i7-es proci is"...

?????

aztán minek? Egy G3258 elég neki.

-Hát még egy i3 4150 amilyen a kérdezőnek is van...


https://www.youtube.com/watch?v=lUlS5Q7tEJI


"nekem egy hd 6870-em van 1gb ddr5 memókával és kevés a bf4-hez. "

Elhiszem. Lehet hogy olyan régi procid van a videokártya mellett ami nem szolgálja ki megfelelően a kártyád.

Véletlenül nem AMD ? Annál van ilyen fps lengés.

2014. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem amd, intel!! i7 920!! egy régebbi i7-es, már nem is gyártják, de min az kell neki. persze elmegy i3-al és még egy intel q9400 is simán hozza a jó fps-t, de mégis aik fullos gépeken nyomják, azok sokkal jobbak a bf4-ben. ezt tudja a bf4 gyártója is, de még nem találtak kielégítő megoldást. nehéz elmagyarázni annak, aki nem játszott két különböző géppel is. sajna kell neki a proci... nem véletlenül tolják többen a bf3-at a mai napig.
2014. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!