Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti win 7, telepítő cd...

Fruzsina1997 kérdése:

Eredeti win 7, telepítő cd nélkül újra tenni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pendriveról és beírod a licenszet :)
2014. dec. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gond nélkül megoldható: [link] home premiumot ajánlom otthonra. 4GB vagy több memória esetén mindenképpen a 64 bitest válaszd. Angol nyelvű lesz, de nem kell megriadni, a telepítést követően felrakhatod a magyar nyelvi csomagot.
2014. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És ahogy az első is mondta, vagy pendriveról (neten le val írva, hogy tudsz ilyen telepítőt készíteni, sok módja van, nem sorolom most fel) vagy fogod és imgburn-el kiírod dvd-re.
2014. dec. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 P.O.C. ***** válasza:

Kicsit több infót! Mi ez, laptop vagy asztali gép? Előtelepített eredeti Windows 7 -el vetted vagy valaki utólag rakta rá?

Pl. előtelepített laptopoknál nem kell se telepítő lemez se pen drive. Néhány gombnyomással újra telepíthető a Recovery partícióról.

2014. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segítséget!Laptopról/samsung/ van szó és már rajta volt a op rendszer mikor megvásároltam.Találtam egy cd-t amit nem tudom,hogy ehhez a géphez kaptam- :Printer Software Logiciel d'imprimante ez egy Samsung cd lehet ez a telepítő cd-je?Sajnos angol tudás nélkül nem megyek sokra ezzel a lemezzel ,ezért kérdezem tőletek aki tud segíteni.
2014. dec. 1. 07:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Az egy nyomtatóé.
2014. dec. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi! épp most írtam be egy fordítóba :D
2014. dec. 1. 08:02
 8/13 anonim ***** válasza:
2014. dec. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Előtelepítettről van szó,megnyitottam a /Samsung recovery solution-t 3 választási lehetőséget adott ki:helyreállítás,rendszerszoftver,biztonsági mentés.

A rendszerszoftver-hez írja azt,hogy újratelepíti a rendszer működéséhez szükséges illesztő programokat és a Samsung alkalmazásokat,illetve biztonsái mentést készít azokról.Én úgy gondolom erre kellene kattintanom de titeket hozzáértőket megkérdezem(Ez a biztos )Köszi a sok válasz!! :)

2014. dec. 1. 08:11
 10/13 P.O.C. ***** válasza:
Az csak a szoftvereket rakja újra, nem az egész Windows -t. Úgy csináld a ahogy a srác a videóban. Újraindítod, és boot közben F4 -et nyomsz.
2014. dec. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!