Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki ezt a windows 7...

Miért írja ki ezt a windows 7 a Daemon tools-nál? A program "futtatásához Windows 2000, és SPTD 1.60 vagy újabb verzió szükséges. A kernel hibakereső legyen kikapcsolva"

Figyelt kérdés

A 4.35 és a 4.30-ast is próbáltam már ami direkt win7-re van de mindig ezt írja ki amikor feltelepítem, és újraindul..Ezzel a problémával már keresgéltem kérdéseket itt GYIK-en, de nem találtam megoldást a problémára...

Írták hogy Daemon tools Lite-ot telepítsek (azt tettem).

És mi az a kernel hibakereső? Nem értem, eddig működött, és most ahogyan azt már ugyancsak írták, én is újratelepítés után találkoztam a problémával. A rendszergazdai telepítés sem segített. (Ezt is írták)Mit tegyek? Segítsen valaki légyszi, mert így nem tudok image fájlokat kezelni...


Köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 30. 23:18
 1/3 anonim válasza:

Én is ezzel szenvedtem de ide irom az oldalt ahonnan töltheted!!!Lehet időkorlátozásra rak,de ha megvárod akkor töltheted!!!

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jah és az előző daemon szedd le,ez felrakja az SPTD 1.62-es verziót ami nélkül nem is indul!!!!
2010. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Leszedtem az előzőt, feltettem de már láttam hogy ez ugyanaz mint ami nekem is megvolt, feltette a "SPTD 1.62"-t is, szóval nem történt előrelépés, ugyanazt írja!Még mindig mi az a kernel hibakereső?!!!!

Kezd unalmas lenni:S

2010. jan. 31. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!