Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-nél fontosak az...

Windows 7-nél fontosak az automatikus frissítések?

Figyelt kérdés
Állitólag több millióan használják windows loaderen keresztül. Valóban fontosak ezek a frissítések vagy csak arra jók, hogy betekintést nyerjen a microsoft a dolgaink közé? Gondolom a gépünk nem lesz a frissítésektől gyorsabb... Nekem eddig soha nem volt. Tegnap tesztelés képpen feltelepítettem a loadert bekapcsoltam a frissiteseket és minden alkalommal amikor kikapcsolom a gépet telepíti a frissítéseket. Én már azt az egyet nem hiszem el, hogy napiszinten új frissítéseket adnak ki win7-re, mikor már nyakunkon a win10. Most már érdekel, hogy ez az egész mire jó.

2014. dec. 1. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Minden hónap második keddjén jön ki frissítés, ez nekünk szerdára esik.

A rendőrség, (külföldön?) telepíthet windows updaten keresztül trójait. (Infos rendőr szerint, mondta ezt 2006 körül.)

A Microsoft magasról letojja az adataidat, ő abban érdekelt, hogy ne lopd el az ő munkájukat, fizesd meg azt.


Más kérdés, hogy a Microsoft nem fizet azért, ha a hajad kihullik mert az excel, word akármi lefagy, lopja a munkaidődet, kárt okoz stb.


Döntsd el adsz-e nekik pénzt vagy sem. Én géppel együtt meg kellett vegyem. Nem volt választásom.

2014. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fontosak. Ha régóta nem telepítettél frissítéseket, nem 2 perc mindet feltenni. 1-2 óra is lehet, meg több újraindítás. Rendszeresen frissítem a rendszerem, havonta (minden második kedd) 5-10 percet vesz igénybe és az újraindítások kivítelével a frissítések telepítése közben is használható a gép. A frissítések többnyire biztonsági réseket foltoznak be, jól szemléltethető a nyitott lakásajtó példájával. Ha nyitvahagyod, bárki bejöhet, ha bezárod, akkor is, de már nehezebb dolga lesz. Egy befoltozott biztonsági réstől nem lesz gyorsabb a gép, csak biztonságosabb.

Bárhová megyünk, bármit használunk, ott a lehetősége, hogy megfigyelnek minket. Én már eljutottam arra a pontra, hogy figyeljenk, nem érdekel. Be kell költözni a föld alá jó mélyre egy barlangba és remeteként élni, ott nem figyelnek meg. Minden máshol igen. Lásd Google. Mindent tudni akar rólunk.

2014. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nos,a Windows 7(És bármely Windows termék) alapvető szükséglete a Windows frissítés.Egyszerű,mikor felrakod a Windows 7-et első dolgod legyen az összes(De még az egyéni is) frissítés telepítése.Különböző hibajavításokat,és biztonsági javításokat,teljesítmény és kompatibilitási javításokat kapsz,én egyből felrakom amint kijön egy frissítés.Az hogy napiszinten minden kikapcsolásnál kiirja hogy frissítés olyan Windows verzióra utal amely vagy buherált,vagy belenyúlt verzió.Ha ajánlhatom rakd újra a gépedet,és igyekezz olyan Windows7 verziót letölteni amelyiknél ki van irva mejegyzésben hogy MSDN-ről származik.Ha tanácstalan vagy e téren pontosabban torrentről szedd le a Windows 7 11in1 HUN by torko verzióját.Megbízható,gyorsan lejön és MSDN vagyis eredeti Microsoft bázisáról letöltött érintetlen verzió,eszedbe se jusson kikapcsolni a frissítéseket mert fontos ahogy a vírus irtó is.Örülök hogy segíthettem,ha további kérdésed van bátran tedd fel amint tudok válaszolok.
2014. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Torkos is taknyolt verzió,MSDNeset telepítsd
2017. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!