Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megnyitni a...

Hogyan tudnám megnyitni a doc. Letöltött fájlokat, mikor még kompatibilis módban sem tudom megnézni, mert nem is jeleníti meg?

Figyelt kérdés
Új MS Office került a gépemre, az Excel miatt kellett, de azóta bármi fájlt letöltök, .doc kiterjesztésben van és sehogy nem tudom rávenni a mostani Word-öt, hogy nyissa meg. Nem nagyon értek hozzá, de amit én csinálok a gépemen MS Office Word dokumentumot, azt mindenki meg tudja nézni, ha elküldöm, de ha valaki nekem küld sehogy sem látom. Mit tehetnék? Hogyan állítsam vissza?

2014. dec. 2. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

"Új MS Office került a gépemre..."


A dolog nyitja az, hogy ne rákerüljön valami buherált verzió, hanem csináltasd meg olyasvalakivel, aki ért is hozzá.

2014. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:
Az a bizonyos "Új MS Office" hányas verzió?
2014. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2010-es azt hiszem, de nekem eredeti volt rajt a régebbi, talán 2007-es, ezt az iskola miatt kellett, mert az excel-ből 2 képlet más értékét adott és "erősen ajánlották"... ha tudtam volna, hogy ezzel jár, inkább hagyom.
2014. dec. 2. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:

nem végleges megoldásként, próbáld meg ezzel az ingyenes alkalmazással:

[link]

TXT, DOC, XLS formátumok megnyitására alkalmas.

(Magyarítás ZityiSoft.)


Végleges megoldásnak ajánlom, pl. az ingyenes! Libre Office alkalmazást, amely minden további nélkül a .DOC kiterjesztésű fájlokat IS megtudja nyitni (sőt menteni is tudsz, MS. Office fájl-formátumokban)

2014. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!