Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik lehet ez az MMORPG?

Melyik lehet ez az MMORPG?

Figyelt kérdés

Minél jobban érdekel, hogy melyik játék az, annál kevesebbre emlékszem vele kapcsolatban. Úgy kb két éve játszottam vele, tippre olyan 2009-2013 között adhatták ki. A grafika 3ds, relatív szép, nem "animés" hanem reális, (már amennyire egy mmo..) nem brwoser alapú volt hanem letölthető, free to play (bár lehet, hogy volt benne item mall vagy valami, nem emlékszem).

Gameplay: Arra emlékszem, hogy két helyen is lehetett kezdeni (bár ebben nem vagyok teljesen biztos) és az egyiknél a kezdő hely egy nagy város volt szürke köves út rögtön a város főtere mellett. Volt benne olyan quest (ez már pár nap játék után) ahol egy messze lévő ókori római stílusú helyen kellett nagy óriásokat ölni. Anno relatív sok magyar is játszott vele.

Amire szintén halványan emlékszem, lehet nem is úgy volt, hogy lehetett benne házat is venni, de nem tudom, hogy csak guild vagy magán karakter is vehetett-e. Remélem azért valakinek beugrik.

Minden segítség, tipp jól jön, előre is köszönöm :)



2014. dec. 2. 16:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Tippek is érdekelnek!
2014. dec. 2. 16:19
 2/3 jani az útonálló válasza:
Aion?
2014. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HUN_Sector ***** válasza:

Archlord?

[link]

2014. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!