Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok adni egy Minecraft...

Tudnátok adni egy Minecraft linket?

Figyelt kérdés

Már a sokadik minecraftot töltöm le és nincs benne vagy "bin" vagy "mod" mappa az appdatában !

Tudtok adni egy normális 1.8.1 minecraft-ot és ha esetleg tudtok adjatok hozzá toomanyitems (world edit) linket !

Előre is köszönöm ! :)



2014. dec. 2. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

1.8.1 Beta vagy 1.8.1 release?


Különben én a TeamExtreme MC (Minecraft) Launchert javaslom. Ahhoz meg, hogy legyen \mods mappád, ahhoz kell a Forge. A TMI letöltési linkje: [link] Különben szerintem valamit itt összekeversz, mert a WorldEdit az a szerverekre való. A Forge még nem érhető el.

2014. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Javítom: "A Forge nem érhető el."


Vagyis 1.8.x-re, meg a TMI sem a Forge kiadásával.

2014. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

esetleg egy team extreme linket tudnál adni ?


Lehet össze keverek valamit , de én még az előző gépemen használtam worldeditet alap creatív mappon ! Beírtam , hogy "set 1" meg ilyenek és működött minden csak sajnos a linkeket nem találom !

2014. dec. 2. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:

TeamExtreme MC Launcher: [link] (lehet, frissíteni kell)(++-ot vegyed ki)


WorldEdit: különben megnéztem, hogy tényleg van-e mod formájában, és van. Letöltési link: [link] (nincs 1.8.x verziója) (vedd ki a !!-t)


Különben én most a release-hoz mellékeltem a linkeket, nem a béta 1.8.1-hez.

2014. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket leszedtem , felraktam , de az app datában még mindig nincs "bin" és "mod" mappa se ... nem értem ez miért van ! A másik linknél pedig nem csak az 1.7.10-el és az 1.6.4-el kompatibilis ?
2014. dec. 2. 19:28
 6/8 A kérdező kommentje:
ja jó közben jobban elolvastam amit írtál
2014. dec. 2. 19:28
 7/8 A kérdező kommentje:
közben feltelepítettem minden és letöltöttem egy 1.7.2-es modot is , de ha nincs "mods" mappa akkor hova rakjam ?
2014. dec. 2. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
van singleplayer-re is world edit de csak olyan megoldást tudok hogy csinálsz egy hamachi szervert és arra tudsz berakni pluginokat köztük a world edit-et!
2014. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!