Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánljatok valami jó website...

Brett001 kérdése:

Ajánljatok valami jó website letöltő (copier) programot! Elég sok van, de melyik a kényelmesen kezelhető?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra godnolok, hogy van egy website és annak egy részét szeretném letölteni. pl. www.valami.com/subpage/xy.html én csak ezt a html-t akarom letölteni vagy www.valami.com/subpage/zx.php és én ezt a zx.php scriptet szeretném letölteni.

#weboldal #copier
2014. dec. 3. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A scriptet sehogy sem fogod letölteni.
2014. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elég baj, mert nekem pont php scriptekre lenne szükségem. :(
2014. dec. 3. 11:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor valami más megoldás? "0 km"-es weblapkészitő és php alapjaival ismerkedő vagyok és arra kéne néhány nekem tetsző script, hogy letöltve módszereket, ötleteket merítsek belőle, hogy későbbiekben hasznomra legyenek, ha hasonló kinézetű weblapot akarok csinálni.
2014. dec. 3. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!