Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office 2007 vagy 2010? Ti...

Office 2007 vagy 2010? Ti melyiket használjátok? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vettem észre különbségeket, a 2007 kisebb méretű és nem kell hozzá KMSpico, nekem teljesen megfelelő.
2014. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. sokkal gyorsabb mint elődei.
2014. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se kell, jó az ingyenes LibreOffice. Nem kell hozzá "konvertálás", nincs hieroglifa, mint a 2007-ben.
2014. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Az én gépe(i)men megvan mindegyik, a 2002 (XP)-től egészen a 2013-ig (munkahelyen). Természetesen minél magasabb a verziószám, annál többet tud, annál többféle funkció lett beépítve (néha talán feleslegesen).

Ha még nem használtál Wordöt, akkor érdemesebb magasabb verziószámúval kezdeni, már csak a kompatibilitás miatt is (mivel egyre többen használják az újabbakat, és a fájlformátumaikat a régebbiek nem nagyon szeretik).

A 2007-től kezdődően eléggé egyforma a kezelőfelületük, de aki a régebbi (2002, 2003, vagy esetleg korábbi) verziót tanulta meg használni, az bizony eleinte sokat vakarózhat, olyan ügyesen elrejtettek bizonyos funkciókat, vagy éppen más nevet kaptak.

Mindenképpen a 10-es vagy a 13-as verziót válaszd, ha már mindenáron Wordöt akarsz használni. Legfeljebb arra ügyelj, hogy ha olyannak akarsz elküldeni egy dokumentumot, akinek régebbi van, az nem, vagy nehezen tudja megnyitni. Persze lehet régebbi formátumba is menteni velük, de akkor kimarad(hat) egy csomó lehetőség.

2014. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kettő közül a 210, abban a beillesztés már emulálva van, illetve nem rejtették el az isten háta mögé a z irányított beillesztést.
2014. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha olyat akarsz, amelyik minden régi fájlt megnyit, kezel, mindenre menthető, akkor használd az ingyenes LibreOffice-t. Csak a nevek mások (nem Word, hanem Writer stb.).

[link]

2014. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!