Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékokat ajánlotok...

Milyen játékokat ajánlotok egy 9 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

A testvéremről van szó, nemsokára kap egy saját számítógépet, játékokkal rajta

Windows 7 Ultimate x64


Pl.:

Minecraft, modolt minecraft, Farming Simulator, Need for Speed


Ezekhez hasonló játékok kellenének. Nem vagyok kíváncsi az olyan válaszokra, hogy "neki még nem kéne ilyennel játszani" és "Ő még kicsi ehhez", stb...


2014. dec. 3. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sims 3-4.

Fel lehetne sorolni egy csomó játékot, ha ismernénk a gép többi adatait. de hiába írom, hogy GRID autosport, ha a gépen meg sem nyekken az a játék.

2014. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%
Sztem a szimulátor gamek mind jók lehetnek! Én a mai napig csipázom őket! Talán még a Plants vs. Zombie ami szóba jöhet!
2014. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Portal, Portal 2!
2014. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! A gépigény nem számít.
2014. dec. 3. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális,akkor tudom ajánlani az ETS 2-öt,vagy még a Microsoft Flight Simulatort is,de a Farming Simulator is jó.Ilyen akció játékokat nem ajánlok,meg lövöldözőset,mert az az ember idegeire tud menni,legalábbis nekem.
2015. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!