Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket érdemes megvenni a...

Melyiket érdemes megvenni a Windows 8.1 64 bitet 25000 FT ért vagy a Windows 7 64 bitet szintén annyiért?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én windows 7-t vennék, de csak mert nem tetszik a windows 8...
2014. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy tört win7-et ami még a legbénábbaknak is megy egy kis utánaolvasással és majd a win 10-et vedd meg mert a 8 az szerintem is elég rossz.
2014. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is a 7-re szavazok, ezek a csempék nagyon nem jönnek be

egyébként sokan írják hogy jobb és gyorsabb a 8 de akkor is a felület az nem tetszik, de ez csak az Én véleményem

2014. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Reiber Péter ***** válasza:

Hát a 8.1 az még eléggé új, ráadásul asztal sincs úgy, szokatlan lehet.


De sokmidnenben mégis jobb oprendszer mint a win7, ráadásul, ha lesz win10-re olcsóbb upgrade lehetőség, az 8.1-ről lesz, és nem 7-ről.


Nehéz tanácsot adni, sokmindentől függ.


Én pl bármit feltehetek bármire legálisan, mégis folyton mindenféle kompromisszum mentén kell döntenem, elbirja, nembirja a gép a 8.1-et, naponta látom ,hogy valamiben nem megy a wifi driver 8.1 alatt, nem megy ez, nem megy az, egy új erős gépen viszont mindig megy a 8.1, és énekelni lehet a különbséget a lusta öreg 7-hez képest.


Általában percek a telepités, mindent felismer, minden azonnal működik, más világ.



Nemsokára előreláthatóan lesznek olyan hardverek és szoftverek amik 8.1-et követelnek MINIMUM, ha már kint lesz olyan egy éve a win10 bolti verziója, a win7 ősöregnek fog számítani.

Akkor pedig hirtelen rossz döntésnek fog tünni a win7-ért adott pénz.


Mert egy mostani gép, mondjuk I5 procival 8gig ddr3 rammal még nem lesz totál elvult, mondjuk 2016 közepén sem, de a win7 oprendszer az sok szempontbol ezen a vason már szűk keresztmetszet.


Mondjuk van, aki még erre is XP-t tenne, mai napon is....lol

2014. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kb másodikkal értek egyet, kivéltel, ha upgradelni ugyannyiba kerül win7-ről, mint win8-ról, mert én is inkább a w10et ajánlom így látatlanban is.

Ha viszont ugyanannyiba kerülne, akkor mehet a 7-es, de ennek utána kellene olvasni.

2014. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Reiber Péter ***** válasza:

Csempe nemtetszőknek meg "start is back", letölt, feltesz, örül.


És soha át sem kell mennetek a metro felületre.

2014. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én használtam mind a 2 rendszert, a 7 tökéletes, de a 8 elsőre szokatlan, van pár program, ami utálja a 8-at és mellesleg tele van hibákkal a 8.


Én a 7-et ajánlom, de ha majd szeretnél a 10-re frissíteni, akkor inkább 8, mert erről elvileg ingyen lehet majd frissíteni

2014. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Win8.1-re szavazok. Az összes driverem felismeri, fele annyi idő a telepítés, a boot is sokkal gyorsabb, amilyen programokat használok az mind kompatibilis vele.
2014. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Reiber Péter nevű felhasználó válasza:"


-Tudom, hogy van/létezik alternatív megoldás a régi asztal/tálca nézetre, de nehogy már külső ilyen olyan alkalmazásokkal keljen testre szabnom a wint hogy jó legyen. Közel 25 éve használok win-t most meg jön nekem az MS ezzel a szutyok kinézettel, érintőképernyőn jó meg minden, használtam tablet-n, de asztalin szerkesztésre, programozásra kész katasztrófa.

2014. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!