Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógép telepítés?

Számítógép telepítés?

Figyelt kérdés
Egy számítógépet újra szeretnék telepíteni, belépek a biosba átállítom a boot-ot a CD romra, és amikor kilépek és annak kéne következni hogy a CD romrol való indításhoz nyomjon meg egy gombot, helyette ezt írja ki hogy hiányzó NTLDR miért van ez?? Már mindent kicseréltem pedig :szalag kábel wincseszter és még se jó?
2014. dec. 3. 17:36
 1/8 Tengor ***** válasza:
Bootolható a CD, amiről bootolni szeretnél? Telepítettél már róla korábban?
2014. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, Windows xp service pack 3 korábban mindig erröl telepítettem és jó volt
2014. dec. 3. 18:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan mintha CD se lenne benne, CD nélkül is ugyanazt csinálja
2014. dec. 3. 18:12
 4/8 Tengor ***** válasza:
Próbáld másik CD-vel v. CD meghajtóval!
2014. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most cseréltem az is de még mindig nem jó :(
2014. dec. 3. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azzal szopsz, szísz, amivel én is már párszor. A SATA CD vagy DVD az nem CDROM, hanem külön kiírja biosban a nevét, hogy PIONEER valami vagy valami hasonló, és arról kell bootolni. A minap ezt még megfejelte azzal, hogy el is romlott, de ezt nem közölte, úgy pörgött benne a DVD, mintha tökéletes lenne, csak nem bootolt. Bár ha szalagkábeles mindkettő, akkor egészen más tészta, egy szalagkábelen van a vincsi és a CD?
2014. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a legelső p4 es alaplapok egyike. Szalagkábeles, nem régen volt újratelepítve csak átraktam egy másik házba. nem indult el azt írta ki hogy hiányzó ntldr, azt hittem hogy a vinyó rossz bele raktam egy másik gépbe és megformáztam. És újra akarom telepíteni és most nem bootol.
2014. dec. 4. 18:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Az alaplapon van két szalagkábel csatlkozó az egyik : prymary ide a másik Secondary ide eddig nem volt egy szalagkábelen, de ha egy szalagkábelre teszed a primarí ide-re akkor is ugyanezt csinálja.
2014. dec. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!