Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vélemény R7 260X-ről?

Vélemény R7 260X-ről?

Figyelt kérdés

Meg éri az árát ? Elviszi a mai játékokat full-on akadás nélkül egy Pentiummal (később egy i5-tel) ?


Vagy inkább érdemes sporolni és R9 270X-et venni ?



2014. dec. 3. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Inkább spórolj, és R9, de ha már itt tartunk, én nem ajánlanék AMD-t, mert nem megbízhatók. Egyik játékkal ez a bajuk, másikkal az, folyton csak a probléma van vele.


De ha mégis azt akarsz venni, akkor ne lepődj meg, ha bármelyik játék közben olyan dolgot tapasztalsz, amit nem kéne, mert azt biztos az AMD kártya fogja okozni.

2014. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos az előzővel értek egyet. GTX 760 táján nézelődnék.
2014. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 papagenou ***** válasza:
100%

a Gaming Evolved játékokkal meg az nvidiáknak van néha bajuk.. azért problémázik olykor - még egyszer sem találkoztam ám ilyennel - mert nvidia áll a játékfejlesztő cég mögött, ezt már hagy ne ecseteljem. Nyugodtan vehetsz amd-t, nagy általánosságban jobb ár-érték aránya van, mint az nvidia kártyáknak, a kis többlet fogyasztás meg nem érződik a valóságban - nem, tényleg nem. ha a táp bírja, akkor semmi bajod nem lesz.


a full-on meg egy tág dolog még mindig. de ha spórolsz a 270xre, azzal persze többet tudsz majd. de pl shadow of mordort a 6gigás textúra csomaggal nem fogsz tudni játszani szinte semmivel ultra felbontáson s beállításokon, mert xar az egész, szal azt ne is nézd 290x alatt /mehet már akkor crossfire a több vram miatt.

2014. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megéri a 270x, de egyik sem rossz vétel és én nem hallottam #1 és #2 által írt mennyiségű kompatibilitási hibáról sem, nyugodtan lehet venni AMD-t is.

G.

2014. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én Például BF3 gondoltam meg ETS2-re azt hogy vinni egy 260X 1080p-n , max grafikán menne ? (táp : FSP 550W)
2014. dec. 3. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:
#4: én se hallottam róluk, hanem tapasztaltam...sokkal jobban megbízok egy olyan gyártó kártyájában, amire eddig senkinél nem volt panasz, mint egy olyanéban, amire minden 2-3. ember mondja, hogy ez kifagy, az kifagy, nem indul el, miért stb.
2014. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 csak kíváncsiságból , hagyj kérdezzem már meg , hogy neked eddig milyen kártyáid voltak és azokat milyen procival hajtottad ? :)
2014. dec. 4. 15:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én egy 7770-et hajtok már több, mint két éve, de még eddig semmi gond nem volt vele.

G.

2014. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mindent vinni 1080p-ben Max.-on ?
2014. dec. 4. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, az egy százassal (százezer forinttal) feljebbi kategória.

G.

2014. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!