Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újrarakták a windowsomat (xp)...

Újrarakták a windowsomat (xp) és így megint fel kellett tennem a Sony Vegas Pro 9-et a gépemre, amit korábban használtam, most viszont nem játszik le csak mp4 formátumú fájlokat, avi-t és wmv-t viszont nem. Vagyis csak hang van. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nem értem mi történhetett, hiszen eddig jó volt és sosem volt korábban ilyen problémám még a pro 8-cal sem. Ha valaki tapasztalt már hasonlót, kérem segítsen. Előre is köszi! :)
2010. jan. 31. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát nem értek hozzá de amíg a profik nem írnak addig próbélj feltenni codec-eket a gépre. k-lite codec pack tökéltes
2010. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, közben már beszéltem egy hozzáértővel és kiderült, hogy valóban egy xvid kodek hiányzott :) Most már működik rendesen.
2010. jan. 31. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!