Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érintőképernyőnek szeretnék...

Érintőképernyőnek szeretnék használni egy Android tabletet Photoshop munkákra, ezt hogy lehetne kivitelezni?

Figyelt kérdés

Ha számít akkor az OP rendszer Android 4.4.2 (Kitkat) ((a második legújabb,viszont a legelterjedtebb))


Köszönök minden segítséget és az értékelés se marad el :)


Aki megkerdezne,igen,a kerdest valoban feltettem mar de 3 valaszt kaptam,abbol egy se volt tulzottan hasznos...

1. Elmondja hogy toltsek le egy olyan programot ami mar nem letezik (halott link)...

2. Elmondja hogy vegyek digitalizalo tablat...Elmondja hogy vegyek digitalizalo tablat...

3. Elmondja hogy nem mukodne a nyomaserzekeles... nem mintha 1. kene 2. lenne ilyesmi egy atlagos egernel...



2014. dec. 4. 14:15
 1/5 anonim válasza:
azt éppen meg tudod csinálni, hogy az asztalira egy vnc szervert felteszel, a tabletre meg egy klienst (vagy bármi más távoli asztalos cuccot), de nem hiszem, hogy elég pontos lenne rajzoláshoz. inkább vegyél egy rajztáblát :D
2014. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Drone007 ***** válasza:

[link]

vagy

[link]


De tényleg jobban jársz egy digitalizáló táblával, nem véletlenül mondják ezt többen is. A nyomásérzékelés nagyon jól jön rajzoláskor. Nem olyan drága egy grafikus tábla, kérd azt karácsonyra :)

2014. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

16 vagyok,szoval meg pont nincs sajat keresetem..

A problema meg az hogy pont a tablet lesz a karacsonyi ajandekom :)

2014. dec. 5. 12:13
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezek mukodhetnek? :/


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. dec. 5. 12:18
 5/5 Drone007 ***** válasza:
Ezt szerintem csak csomagbontás után pár órával (ha nagyon kocka vagy 10 perccel) tudod meg, ha kipróbáltad őket.
2014. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!