Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen instabil az adobe...

Miért ilyen instabil az adobe flash player?

Figyelt kérdés
Mostanában, ha bevan kapcsolva az adobe flash, akkor gyakran instabil lesz a firefox-m, belassul, néha lefagy, youtube-nál néha meg 1080p-ben beszaggat. Pedig régebben nem volt problémám vele.
2014. dec. 4. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is. Arra figyelj még, hogy "terjednek" a 4k UHD filmek, na ha arra vált át automatikusan (pl. Youtube HD plugin) akkor kapcsold át 1080p-re vagy ha ahhoz is gyenge a gép akkor 720p-re.


Az adobe flash player egy rakás ... hulladék program tele hibákkal, sebezhetőségekkel.

Úgy látszik felhígult az Adobe indiai programozói gárdája. ;-)

2014. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem! Nekem nem kapcsol át uhd-re alapból 480p-ről indul és én állítom 1080p-re és néha szépen fut néha nagyon akad, utóbbi időben tényleg egy nagy kaki lett az adobe.
2014. dec. 4. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Cseréld le a legújabbra.

www.adobe.hu

2014. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adobe Flash Player hulladék, ezt mindenki tudja.
2014. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!