Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a . MSWMM fájlt...

Hogyan tudnám a . MSWMM fájlt át konvertálni olyan formátumba hogy feltölthető legyen a Youtube-ra?

Figyelt kérdés

Windows Movie Makerrel csináltam egy videót, de az a nagy helyzet hogy sehogy sem tudom rendesen el menteni anélkül hogy ne .MSWMM legyen belőle...

Tudom , hogy elvileg megoldható lenne ha a "Filmfájl mentése"-re kattintok, de nem ment, egyszerűen csak minden figyelmeztetés, komment nélkül kilép a Movie Makerből !

Lehet hogy sajnos a géppel magával van valami ... De akkor mit tehetnék ?

Muszáj lenne fel tennem a Youtubera !

Valami online converter ami .MSWMM fájlt is konvertál ? Vagy valami videómegosztó oldal ami .MSWMM fájlt is elfogad ...


Az a baj hogy nem nagyon értek az egészhez. Régen minden oké volt ezzel a programmal ...



2014. dec. 4. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Sehogy se. A MSWMM nem videófájl hanem a projekt.

A nézetben nyisd ki a műveleti adattáblát és kövesd az ott leírtakat.

A 3. pontban válaszd a mentés számítógépre opciót. Ha nincs szétcseszve a géped akkor wmv formátumban fogja elmenteni amit csináltál.

2014. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!