Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok Windows 7-et...

Miért nem tudok Windows 7-et boot/bois-ból telepíteni?

Figyelt kérdés

Már régebben fel akartam tenni a Win7-et, de amikor boot-ból, vagy bis-ból indítom a DVD-t, a telepítő a Win7 háttérnél megáll. Már régebben fel volt Win7 telepítve rá amikor informatikusnál, boltban volt a gép. Szóval az nincs hogy nem lehet felrakni. Régebben amikor rossz volt a winchesterem, akkor gépen belülről, sajátgépből telepítettem Win7-et. Még nem tudtam hogy Win7-nél hogy lehet formázni, ezért át akarta helyezni mindent egy mappába. Mivel akkor rossz volt a winchester egy fájlt nem tudott másolni, és megállt a telepítő, persze jelezte hogy rossz a fájl. Persze, most felraknám a Win7-et sajátgépből, de 2 ok miatt nem:

- Félek hogy megint nem tudja a gép áthyelezni a fájlokat, bár már tudom hogy kell Win7 ben formázni.


- 2: a Daemon Tools eltávolította a DVD meghajtóm, de a bios/boot látja, csak a windows nem.


A valódi kérdésem az lenne hogy, szerintetek miért nem engedi a gépem a biosból való telepítést? (vagy hogy tudnám a Daemon Tools miatt, visszahozni a DVD meghjatót)


Előre köszönöm a segítséget!



2014. dec. 5. 19:15
 1/2 anonim válasza:
Most DT-be rakod be a lemezt és úgy akarod?
2014. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, hanem nem tom mér nem engedi fel tenni.. :/
2014. dec. 6. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!