Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Solid Edgében hogyan tudom...

Solid Edgében hogyan tudom megoldani, hogy a saját nevemet írja ki és ne azt, hogy "Felhasználó", amit még a boltban adtak meg a gépnek?

Figyelt kérdés

Most tanulom a Solid Edge használatát, azonban egy elég nagy hibába ütköztem, mégpedig abba hogy nem tudom a saját nevemen elmenteni a munkáimat, minden mentés után ha megnézem, vagy a Windows Intézőben, vagy a Solid Edge beállítások>Felhasználó fülön, akkor azt írja ki, hogy "Felhasználó" az aki készítette és nem pedig az én nevem áll ott.

Készítettem egy saját sabolont is, de sajnos ott sem marad meg úgy, ahogy szeretném.

Nagyon fontos lenne, mert az iskolában a házikat is így tudják a tanárok ellenőrizni, hogy nem mástól van-e meg.



#solid edge #Solid Edge ST7 #solid edge felhasználónév #solid edge beállítások
2014. dec. 5. 22:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!