Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Far Cry 4 lagg?

Far Cry 4 lagg?

Figyelt kérdés
Nekem még régebben(persze ugyan ezen a gépen)megvolt a Far Cry 3 ,ami minden boost meg nagyteljesítményű nvidia processzor nélkül is tök simán futott.És most megvan a Far Cry 4 ami viszont laggol.Pedig minden low-ra van állítva,Razer-t is használog meg ugye az nvidia grafikai procit.De így is laggol.Nem vészes,tehát játszható,de azért eléggé laggol,és így nem annyira élvezet.Bár a gépigény,az nincs meg,de már(még)sok olyan játékom van-volt,aminek dupla akkora volt a gépigénye mint az én gépemé,de akkor is elfutott rajta.Csakhogy most mondjak rá egy-két példát:a COD MW3 még most is megvan,és medium grafikán minden boost nélkül fut,a Wolfestein:The New Order is megvan,és az is jól fut.Kérlek segítsetek!A válaszokat előre is köszönöm!

2014. dec. 5. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

segítség ON

"a gépigény nincs meg"

Segítség OFF

2014. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mondom,hogy a dupla gépigényű játékok is elfutnak a gépemen!És a Far Cry 3 is elfutott meg amiket még írtam,az most is elfut!Tehát?
2014. dec. 5. 23:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát arra kértem választ,hogy mit ajánlanátok,hogy gyorsabban menjen a játék!
2014. dec. 5. 23:59
 4/4 anonim ***** válasza:

az, hogy most pár játék megy, a hivatalos gépigény ellenére az egy dolog..

egyszer fogom leírni, nem hiába van a gépigény. van egy bizonyos elvárás a gépek felé, még ha sok esetben túlzó is.

De, hogy jó fej legyek: csinálj defragot, kapcsold ki a dwm-t, tegyél jobb hűtést a procira és videókarira, kapcsold ki a netet és a víruskeresőt mikötben játszol és lőjj ki minden háttérben futó felesleges alkalmazást. Így nyerhetsz kerek 2-4 fps-t.

2014. dec. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!