Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » LibreOffice writer-ben hogy...

LibreOffice writer-ben hogy tudom egy kép hátterét eltüntetni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 10:12
 1/4 tabaki ***** válasza:

Miből gondolod, hogy erre SZÖVEGszerkesztőt kell használnod?

Van elég ingyenes képszerkesztő, pl. a Gimp, de kívánatra ajánlhatok még egy rakással.

[link]

2014. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert könyvjelzőt kell benne csinálni nem tudom az infó tanár kérte
2014. dec. 6. 12:56
 3/4 A kérdező kommentje:
azért köszi :)
2014. dec. 6. 12:57
 4/4 tabaki ***** válasza:
Szerintem ilyesmi eszébe sem jutott. Gondolom, esetleg egy képpel kitöltött alakzattal lehetne valami kínosan idétlen megoldást találni, de egyrészt ronda lenne, másrészt az sem maradna meg a Write keretein belül (merthogy a Draw is kéne hozzá). A feladat inkább csak az lehet, hogy a képet hozd össze a szöveggel, és a kép meg bármi lehet, akár normálisan előkészített, háttér nélküli is. Az mindenesetre jó pont a tanárodnak, hogy nem a Word használatát várja el -- de ha magadnak készítesz valaha hasonlót, használj rajzprogramokat, Inkscape+Gimp kombináció például nyerő összeállítás.
2014. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!