Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Stalker Call of Pripyat-ot...

Stalker Call of Pripyat-ot lehet valahogy Coop-ban játszani?

Figyelt kérdés
Mert tesómnak is meg van eredetiben és a multi megy de unalmas.Lehetne valahogy úgy játszani hogy astori részét azaz Single Player részéhet csatlakozni és együtt menni vagy hasonló?

2014. dec. 7. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A WASD-ből tiéd a W, meg az A, övé az S meg a D. Eloszthatjátok az egérgombokat is. Ha így végig tudjátok játszani, nemcsak jól fogtok szórakozni, de tán még valami különdíjat is kaptok.
2014. dec. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát most lett egy idétlen felesleges válasz a kérdésemnél mitől nagy való eséllyel nem kapok normálisat miattad KÖSZI!!!
2014. dec. 7. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod, hülye kérdésre hülye válasz...
2014. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja már kérdezni se lehet bocs az én K.anyámat nem ebbe mi volt a szar hee?
2014. dec. 7. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem kapsz normális választ. A neten nem fellelhető ilyen. De kétlem is, hogy megoldható lenne, nagyon egyszemélyes a storyline, és vannak dependenciák, ha meg is csinálnák, és mondjuk össze van szinkronizálva a PDA-tok, akkor sem tudnátok nagyon szétválni, mert amíg valamit meg nem csinálsz, addig nem tudsz átmenni ide meg oda, szóval nyűgös, nem csodálom, hogy még senki sem állt neki ilyet modolni. Személy szerint nekem tetszene, de idegesítő lenne például az, hogy várni kell a másikra, meg ugye át kéne hackelni a trade-et is, hogy egymással tudjatok tárgyakat cserélni. Szóval nem találtam ilyet, na, te sem találtál, pedig mindketten kerestük, ebből kifolyólag valószínűleg nincs.
2014. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem pedig komoly lett volna.
2014. dec. 8. 02:48
 7/7 anonim válasza:
Hát igen sajnos nem lehet, pedig nagyon komoly lenne. Bár azt külön meg kéne csinálni, mert nem olyan hú de nehéz a játék, 2 en meg aztán egyáltalán nem lenne feladat, ahhoz túl kevés az ember meg a mutáns.
2014. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!