Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Andyroid/Andy OS?

Andyroid/Andy OS?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem, hogy kipróbáljam az Androidot, letörölni viszont nem sikerült. A Programok telepítése és törlése szekciónál nem lehet letörölni, már az első próbálkozásnál is azt írta, hogy el lett távolítva. Ugyanez a kis ablak megkérdezte, hogy szeretném-e a listából is eltávolítani a szoftvert és én igent nyomtam. Egy mappáját sem találtam meg, bár az is igaz, hogy kétségemben inkább írtam ide, minthogy rendesen utána jártam volna. Ismeri valaki ezt a szoftvert? Miért nem tudtam letörölni? Lehet vírus? Hol találom meg a mappáit, fájljait? Itt a hivatalos oldal: [link]

#vírus #Android #andyroid #andy os
2014. dec. 7. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Revo uninstaller nevű progival t@ávolítsd el. Ha android emulator kell akkor tudom ajánlani a BlueStacks emulátort de ehhez erős gép kell. Mégjobb ha veszel egy jobb minőségű droidos telót. Ne dölj be ilyen kamu progiknak.
2014. dec. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom!
2014. dec. 7. 03:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!