Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom...

Milyen programmal tudom megcsinalni ezt?

Figyelt kérdés
Van 2 monitorom es Ekepernyo kiterjesztes funkciot hasznalom. Szep es jo de milyen programmal tudnam esetleg megcsinalni hogy ha az eggyiken egy full screenes jatek megy mondjuk akkor a masikra attudjam vinni az egert es ott babralni. Vagy azt hogy a masikon film fusson mondjuk. Elore is koszi a valaszokat ( ha valamire kivancsik vagytok irjatok nyugodtan)( a fo mintor 24" egy gtx 760 hajtja a masik egy 19" es az integralt kartyarol megy hd4000)

#monitor #program #multi full screen
2014. dec. 7. 21:16
 1/6 anonim válasza:
indítsd el a filmet a másodlagos képernyőn, aztán nyugodtan játszhatsz az elsődleges monitoron. persze babrálni ezek után már nem fogod tudni, és tudtommal nincs is program rá, egyszerűen muszáj kilépned a teljes képernyős módból, és letenni a játékot az asztalra. tudom, idegesítő, de tudtommal nem lehet másképp.
2014. dec. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha jol emlekszem probaltam. De a film kepe megall ha a game elindul fullban. De nem is egy nagy eroforrasokat igenylo game volt csak egy yugioh de majd megprobalom meginn hatha masnal nem ilyen.
2014. dec. 8. 01:10
 3/6 anonim válasza:
akkor a lejátszóval lehet a gond. én KMPlayer-rel megnyitom teljes nézetben a filmet, aztán mehet a WOT, az előbb direkt ki i próbáltam, megy mindkettő rendesen
2014. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vlc-m van de akkor megprobalom amit mondtal koszi
2014. dec. 8. 16:32
 5/6 anonim válasza:
Sokan elfelejtenek visszaírni, ha már megtalálták a megoldást, pedig másokat is érdekelhet. Ezért születik olyan sok kérdés ugyanarról. Kedves kérdező! Mit sikerült alkotni?
2014. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem megy kmplayerel se
2014. dec. 14. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!